אודות

תכירו את שרונה בן אור, מרצה ומנחת סדנאות.

פרסונה צבעונית רהוטה וכובשת ששמה לה למטרה להפיץ בעולם את השיעורים שלמדה בששת עשורי חייה מעוררי ההשתהות שסוחפים באופן שיטתי כל קהל מולו היא מתייצבת. נשים וגברים בכל הגילאים, בכל מקום בארץ, בכל מדרג מקצועי. אין כיסא אחד בקהל, באולם או בבית, שנשימתו לא נעתקת למשמע תכניה הסוחפים ויוצאי הדופן. כל אחד ואחת עוברים מסע מרתק על דרך של עצב, צחוק ולמידה חווייתית מעצימה ומזככת.

ב2010 קיבלה שרונה טלפון מהעיתונאי עמרי אסהיים במסגרת תחקיר של התכנית "עובדה". תיבת הפנדורה האישית שלה נפתחה וכל הנקודות התחברו לכדי ההבנה שהיא חיה בעברה עם רוצח. משטרת ישראל עדיין לא חיברה את הנקודות הללו. או אז הבינה שרונה שהיא בשליחות חשובה. היא התרוממה מעל הפחד ועברה דרכו באומץ מעורר השראה ומשם החלו להשתנות חייה. כיום היא מרצה מצליחה שחיה חיים מאושרים מלאי שגשוג, שפע וקבלה עצמית מוחלטת לצד בן זוג תומך ואוהב איתו היא חיה עד היום.

תגובות הקהל החמות המבקשות להמשיך ולהעמיק בלמידת הדרך שלה גרמו לה להבין שלא בכדי קיבלה את החיים היכן שהם נגנזו מאחרות. היא החליטה לפתוח יריעה רחבה ולאפשר לכל איש ואישה בארץ ובעולם לקבל את הכלים העוצמתיים והמדויקים שעיצבה במו ידיה לכדי
מתודה מנצחת לחיים של קבלה עצמית, קבלת האחר, העדר שיפוטיות ונאמנות עמוקה לעצמנו. מאחוריה ניסיון של מאות הרצאות ואלפי צופים מרותקים. בפשטות וקלילות אין קץ היא מצליחה להנחיל את התובנות משנות החיים שלה בכל אחד מהערוצים בהם תוכלו ללמוד ממנה: בהרצאה, בסדנאות, בשיעורים ובקורס הדיגיטלי שמתבשל ממש בימים אלו. יש למה לצפות!

"אני כאן כדי להנחיל לכם את השיעורים שלמדתי על בשרי, לתת לכם השראה וכוח,
ולחזק את מערכת היחסים הכי חשובה של החיים שלכם: מערכת היחסים שלכם עם עצמכם".

Shopping Basket