תמונה ים

בואו נכיר

בואו נכיר קצת לעומק

נעים מאד שמי שרונה (אודית) בן אור. כן רובכם מכירים אותי מ -התוכנית "עובדה" ולא פעם אני שומעת-כן ראיתי /שמעתי את הסיפור וכו'. אבל היי בתוך הסיפור הענק והבלתי שגרתי ישנה דמות נוספת ומשמעותית.- אני.

בשנים האחרונות ובמיוחד בתקופה האחרונה אני עוברת תהליכים ושינויים מבורכים. אחד מהם זה השם הנוסף שהחלטתי להעניק לעצמי – אודית.

אני רוצה לתת רקע נוסף עלי מעבר להיותי "השורדת היחידה של רוצח נשים סדרתי"

אני בת 58.5, גרושה אם ל- 2 בנים. אני אוהבת לצייר ולקרוא ולפעמים סתם ללכת עם עצמי לים להתבונן ולשוחח עם הבריאה והיקום, לשאוף אויר ואנרגיות ואז לחזור.

אני מאד אוהבת בעלי חיים ומגדלת בבית את "פאפי", תוכי מסוג קוקוטייל את צ'וצ הקשישה שלי -פקינזית בת 16.5 ולפני כחצי שנה אימצתי את צ'יקו מעמותת רחובות וכולנו חיים בהרמוניה.

עבדתי במשך שנים כמזכירה רפואית בתפקידי ניהול ואף עבדתי במגן דוד אדום כנהגת אמבולנס ונט"ן חובשת, תורנית מוקד ואף מתרימת דם.

תמיד אהבתי להעשיר את עצמי בתחומים שמדברים אלי ולכן עשיתי קורסים ולמדתי רייקי 1-2-3, צמחי מרפא וארומותרפיה.

סיימתי קורס של מנהלי קבוצות נטוורקינג לעסקים ועכשיו אני מסיימת קורס הנחיית סדנאות.

אני מאמנת היום נשים ואף עובדת עם קלפי טיפול ומסרים, שאני מאמינה בהם. הם פשוט עובדים, בעיקר כשאנחנו נגשים אליהם עם כל האינטואיטיביות שלנו.

במאי 2017 הוזמנתי לספר את סיפורי במסגרת פרוייקט שנקרא "אנשים שבדרך כלל לא מרצים" שם לראשונה העברתי את הרצאתי מול קהל של כ 4000 אנשים ומשם הכל היסטוריה.

מטרתי היום עומדת אל מול עיניי:

להגיע לכל אותן מאות אלפי נשים שחיות בפחד מתמיד תחת צל גדול של אלימות על כל קשת גווניה. החל מאלימות כלכלית, פיזית ומינית, רוחנית ונפשית, אונס ובמקרי קיצון זה מגיע לכדי כך שהן נרצחות באכזריות רבה לרוב ע"י בן הזוג/חבר/אח/אב/קרוב משפחה אחר.

לגרום להן להאמין בעצמן, כי אם אני הצלחתי לשרוד מערכות יחסים אלימות מנמיכות וקשות ואף שרדתי רוצח נשים סדרתי וגם קריסה כלכלית ולמרות הכל אני עומדת ללא פחד ובושה, זה אפשרי.

באמצעות ההרצאות הסדנאות והאימון האישי ואיך לא? גם תוך כדי כתיבת מאמרים ופוסטים לבלוג שלי, אני מצליחה לגעת "במקום הכואב" נכון שזה לא תמיד נעים וצריך הרבה כח רצון לקבל את הכאב ולנקות אותו.

אני כאן בשבילכן ולמענכן בחיבוק ובאהבה אינסופית

שלכן

שרונה (אודית)

 

 

 

 

 

Comments are closed.